EVAROM

Soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki irtibat numaraları ve elektronik posta üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Adres : Çavuşoğlu Mah. Spor Cad. No:71 34873 Kartal / İSTANBUL
Telefon : +90 216 353 76 22
Fax : +90 216 353 76 71
Mail : info@evarom.com

  EVAROM bu sitedeki içeriğin telif hakkına sahiptir.

  EVAROM ‘un yazılı izni olmadan, hiçbir içerik, herhangi bir yolla, kopyalanamaz, yüklenemez, dağıtılamaz veya değiştirilemez.
  Web sitesinde görüntülenen, tüm resimler, ticari markalar ve logolar EVAROM ve / veya diğer sahiplerinin mülkiyeti olup, onların yazılı izni olmadıkça kullanılamaz..

  Bu web sitesi sadece bilgi amaçlı olarak ve ticari olmayan kullanım için hazırlanmıştır.

  Bu web sitesi bazı ticari markalar, patentler, logolar ve diğer mülkiyet hakları referanslarını içerir (“Fikri Mülkiyet”). Tüm bu Fikri mülkiyetler EVAROM ve / veya diğer sahiplerin kendi mallarıdır. EVAROM bu web sitesinde yer alan bilgilerin güncel ve doğru olmasını sağlamak için çaba göstermektedir. Bu web sitesini tarama ve kullanma sadece kendi tasarrufunuzda olup, bu web sitesi mevcut hali ile olduğu gibi yayınlanmıştır.

  Bu web sitesinin kullanımı ayrıca, bize ilettiğiniz kişisel bilgilerin tarafımızda tutlabileceğini ifade eden Gizlilik Politikası’nın kabul edildiğini göstermektedir. Herhangi bir üçüncü taraf bağlantılı web sitesinin kendi gizlilik politikaları olabilir.

  EVAROM önceden bildirimde bulunmaksızın, kendi gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar.
  Sizin bu web sitesini kullanmanız, yukarıdaki hususlarda, gerek bireysel ve gerek ise işçisi veya çalışanı olduğunuz işveren için kanuni onayınız olduğunu ifade etmektedir.

  Bu belge, EVAROM ‘nın www.evarom.com web sitesi için çevrimiçi gizlilik uygulamaları ve politikalarını açıklamaktadır.

  EVAROM bu web sitelerinde ziyaretçilerin kişisel verilerini toplamaz ve herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir kişisel veri vermez. EVAROM ile e-posta yoluyla iletişim kurduğunuzda, doğal olarak, isminiz, e-posta adresiniz ve mesajınızdaki bilgiler tarafımızda olacaktır. Ancak, bu bilgiler sadece mesajınıza yanıt vermek için kullanılacaktır.. İş başvurularındaki bilgiler yalnızca iş başvurusu süreci için kullanılacaktır.

  EVAROM güvenli web siteleri sağlamayı amaçlamaktadır, ancak elektronik iletişimin gizliliğini garanti edememekteyiz. İnternet sitelerimizden gelen mesajlar ve e-posta mesajlarımız şifreli değildir. Kamuya açık olmayan hassas bilgileri iletirken bu durumun göz önüne alınması gerekmekte olup, web sitelerinin kullanımı sadece kişinin kendi sorumluluğudur.

  Web sitelemizde diğer web sitelerine linkler bulunmakta olup, EVAROM bu sitelerin gizlilik uygulamaları veya içeriklerinden sorumlu değildir. EVAROM web sitelerinin özellik ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar. Gizlilik Politikası da buna göre değişebilir.